ZeroBugs Plus Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi, bílý

Kód: P01DBG-370368
Neohodnoceno
Značka: Zerobugs
760 Kč –15 %
ZeroBugs Plus Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi, bílý
760 Kč –15 % 643 Kč 531 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.3.2023
Ideálním řešením na odpuzení klíšťat a blech od lidí během aktivit v přírodě se čtyřnohými přáteli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZeroBugs, PLUS - Ultrazvukový odpuzovač klíšťat a blech pro lidi

Zařízení pro Vás, které je přátelské k životnímu prostředí.
Lehký a pohodlný na nošení, ZeroBugs PLUS je ideálním řešením na odpuzení klíšťat a blech od lidí během sportovních a fyzických aktivit v přírodě se čtyřnohými přáteli. Skutečně ekologické řešení bez kontraindikací, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.
Rozdíl mezi Zero Bugs PLUS pro lidi oproti Zero Bugs pro psy je v tom, že Zero Bugs PLUS pro lidi obsahuje dva ultrazvukové vysílače. Jeden, který vysílá před sebe a druhý, který vysílá směrem dolů. Tímto způsobem se efektivně odpuzují klíšťata a blechy i v tom případě, kdy je Zero Bugs PLUS připnutý ve výši pasu člověka.
Stálé působení ZeroBugs PLUS snižuje riziko kolonizace klíšťaty a blechami a tudíž pravděpodobnost zamoření parazity, které jsou možnou příčinou onemocnění.
Zařízení ZeroBugs PLUS je zcela netoxické a pracuje tak, že vydává ultrazvukové impulsy, které jsou dokonale neškodné pro lidi (dokonce i pro nositele kardiostimulátorů nebo jiných zařízení) a pro domácí zvířata, ale které ruší klíšťata a blechy a udržují je v zátoce. Vysílané ultrazvukové vlny ovlivňují jen nervové systémy klíšťat a blech, které je tak velmi znepokojují, že jsou nuceny opustit danou osobu a současně zabránit novému útoku.
ZeroBugs PLUS je vybaven dvěma vysílači: jeden s širokým čelním působením, druhý s emisemi vpravo, vlevo a dolů.
Výdrž nevyměnitelné baterie po aktivaci zařízení je až 10 měsíců. Zařízení obsahuje testovací tlačítko a LED kontrolku.

POZOR! U zařízení ZeroBugs ™ PLUS je nutné kontrolní tlačítko podržet déle (asi 5 sekund). To následně po puštění tlačítka asi 3x nebo 4x zabliká. Pokud kontrolka zabliká, zařízení je funkční.

tieň

Klíšťata a Blechy: Co jsou a jaké nebezpečí představují pro domácí mazlíčky a lidi?

Klíšťata a blechy jsou ektoparazité, to jsou paraziti, kteří se drží na povrchu těla. Chránění sebe a našich domácích zvířat před takovými škůdci je nezbytné při prevenci šíření chorob a infekcí.
Zejména klíšťata (Rhipicephalus sanguineus) jsou hlavním nosičem onemocnění. Sají krev infikovaných zvířat vyberou si spirochety a předají ho novým hostitelům, které koušou později. Klíšťata bez rozdílu napadají všechny teplokrevné bytosti včetně lidí. Jejich kousnutí není bolestivé, a proto často prochází bez povšimnutí. Jakmile jsou zakousnuty v pokožce, působí jako čerpadlo. Neustále sají a zvrací krev, takže obrovské množství krve může být kontaminováno poměrně rychle.

Ultrazvuk je ideálním řešením ochrany proti takovým škůdcům jako jsou klíšťata a blechy.

Použití ultrazvukových technologií je ideálním řešením k odstranění klíšťat a blech z domácích zvířat a lidí během všech činností prováděných v kontaktu s přírodou.
Vysílané ultrazvukové vlny ovlivňují jen nervové systémy klíšťat a blech. Jsou rušivé natolik, že jsou nuceni opustit hostitele a současně zabránit novému útoku. Skutečně ekologické řešení, které nemá žádné kontraindikace, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.

ilustracia tien

Co je to ultrazvuk?

ZeroBug

Ultrazvukové vlny jsou neškodné vibrace vzduchu podobné zvuku, které nemají nic společného se škodlivým elektromagnetickým zářením vyzařovaným například z mobilních telefonů.
Ultrazvuky vyzařované zařízeními ULTRASOUNDtech mají schopnost plně chránit předmět tím, že vytvářejí kolem něj ochrannou bariéru. Ultrazvuk našel a nadále nachází uplatnění i v medicíně a tato technologie se nedávno také použila i při kontrole škůdců a parazitů. Zařízení ULTRASOUNDtech jsou výsledkem studií a výzkumů provedených ve zdravotnických zařízeních.
Účinnost těchto systémů byla testována ve vědeckých laboratorích univerzity Camerino, které potvrdily jejich úspěch při boji proti škůdcům a parazitům a jejich absolutní bezpečnost pro lidi a domácí zvířata.

tieň

Studie a výzkum:

Klíšťata a blechy jsou nejběžnější z vnějších parazitů, které infikují domácí zvířata, zejména vzhledem k značnému nárůstu populace psů a koček. Kromě toho se stále častěji dostávají zprávy od lidí, kteří sdílejí své domácí prostředí, zahrady a širokou škálu předmětů se svými domácími mazlíčky.
"(...) ZeroBugs ™ zařízení se ukázaly jako mimořádně účinná v boji proti zamoření klíšťat a blech různých rodů a druhů a také v zabránění parazitům napadnout hostitele."
"(...) mohou být použity bez jakýchkoliv vedlejších účinků u zdravých jedinců - k zabránění zamoření - nebo u těch, kteří již byly postiženi klíšťaty a blechami - aby se zabránilo zhoršení situace."
"Výsledky získané použitím zařízení potvrzují účinnost produktu."
Výzkum byl realizován profesorem Vincenzem Cuteriem - Škola Biosciences and Veterinary Medicine - Medical Laboratoř mikrobiologie a infekčních nemocí, Univerzita Camerino - Macerata - Itálie, na 45 psech různé rasy, pohlaví a věku v městské chovatelské stanici Camerino.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chovatelské potřeby
Hmotnost: 0.02 kg
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora 22.7.2020 13:21
Bol funkčný týždeň, dnes píšem reklamáciu.
Odpovědět